BILETY OKOLICZNOŚCIOWE Z PRZEJAZDÓW
    Na każdy przejazd przygotowujemy bilety okolicznościowe, dostosowane do kasowników-dziurkaczy eksploatowanych w Łodzi w latach 80. i pierwszej połowie lat 90., które mamy zamontowane w swoich pojazdach.

    Każdy pasażer może własnoręcznie skasować bilet na pamiątkę z przejazdu i przypomnieć sobie lub dowiedzieć się jak to się kiedyś odbywało.

    Bilety są standardem, za który Klient nie płaci. Chyba, że liczba biletów przekracza 100 sztuk (np. zlecone przewozy cykliczne). Wtedy cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od zapotrzebowania. Jeżeli Klient wyrazi zgodnę na umieszczenie naszej reklamy na rewersie biletów, to wtedy bilety również są za darmo.

    W przypadku, gdy na przewóz jednorazowo jadą dwa autobusy (np. gości weselnych jest 150 osób, więc do jednego autobusu nie wejdą), to każdy wóz ma swój przydział biletowy (każdy wóz jest osobno - acz z upustem - liczony ze stawki godzinowej i za dodatkową setkę biletów dopłacać nie trzeba.

Dziś jest 22.04.2018r.    Strona istnieje od: 11.06.2014r.    Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017r.
Copyright by PARTYBUSLODZ.PL (GRUPA BUSLODZ) © 2014-2017      Webmaster: PTZ280
Wynajem zabytkowego autobu JELCZ na śluby, wesela, chrzty, komunie, pępkowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, rocznice, benefisy, akcje promocyjne, mobilną reklamę, partybus uniwersalny, wycieczki z przewodnikiem, filmy, teledyski, reklamy, happeningi, manifestacje, sesje zdjęciowe w plenerze oraz wszelkie inne przewozy i zastosowania