PARTYBUS URODZINOWY / IMIENINOWY

    Proponujemy grupowe świętowanie urodzin / imienin w mobilnej sali zabaw przy procentach i muzyce.

    Ilość godzin spędzonych w autobusie i trasa przejazdu wg życzenia Klienta. W przypadku braku pomysłów na trasę oferujemy swoje sprawdzone szlaki, z przebiegiem uwzględniającym potrzeby imprezowiczów (wymiana płynów).

    Muzyka wedle życzenia Klienta. Dobór rodzaju ustalany indywidualnie. Możliwość przyniesienia własnych płyt bądź wynajęcia DJ-a, który dodatkowo może być wodzirejem imprezy. Aktualnie dostępne nośniki to płyty CD AUDIO i CD MP3.

    Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu. Klient organizuje go we własnym zakresie. Jesteśmy elastyczni i umożliwiamy opcje wcześniejszego dostarczenia alkoholu na pokład autobusu (Klient dowozi do nas bądź my podjeżdżamy w umówione miejsce). W autobusie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Z doświadczenia wiemy, że i tak trzeba robić częste postoje, więc wtedy jest idealny czas na to, aby się "dotlenić" :)

    Istnieje możliwość przystrojenia autobusu przez Klienta. Obowiązują ustalenia indywidualne.

Wróć do:     OFERTA    POCZĄTEK STRONY

Dziś jest 22.04.2018r.    Strona istnieje od: 11.06.2014r.    Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017r.
Copyright by PARTYBUSLODZ.PL (GRUPA BUSLODZ) © 2014-2017      Webmaster: PTZ280
Wynajem zabytkowego autobu JELCZ na śluby, wesela, chrzty, komunie, pępkowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, rocznice, benefisy, akcje promocyjne, mobilną reklamę, partybus uniwersalny, wycieczki z przewodnikiem, filmy, teledyski, reklamy, happeningi, manifestacje, sesje zdjęciowe w plenerze oraz wszelkie inne przewozy i zastosowania