ŚLUBY

    Proponujemy przewozy ślubne i ślubno-weselne. Zarówno w opcji z przewozem pary młodej, jak i pary młodej wraz ze świadkami i z goścmi oraz samych gości. Jeśli para młoda nie chce jechać wraz z goścmi autobusem wówczas proponujemy, któryś z dostępnych zabytkowych samochodów osobowych. Dobrym pomysłem jest wynajęcie dodatkowego pojazdu, aby zrobić nim bramkę na trasie przejazdu autobusu z goścmi i parą młodą.

    Dla pary młodej mamy specjalne pokrowce na fotele. Każdorazowo przystrajamy autobus w okazjonalne tablice z imionami pary młodej oraz drukujemy bilety, które można skasować w starych, kasownikach-dziurkaczach i zachować na pamiątkę.

    Istnieje możliwość samodzielnego przystrojenia autobusu na zewnątrz i w środku wg pomysłów pary młodej. Udostępniamy pojazd do przybrania, a demontaż po uroczystości wykonujemy samodzielnie, chyba że Klient zażyczy sobie inaczej.


NASI PARTNERZY:


Wróć do:     OFERTA    POCZĄTEK STRONY

Dziś jest 22.04.2018r.    Strona istnieje od: 11.06.2014r.    Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017r.
Copyright by PARTYBUSLODZ.PL (GRUPA BUSLODZ) © 2014-2017      Webmaster: PTZ280
Wynajem zabytkowego autobu JELCZ na śluby, wesela, chrzty, komunie, pępkowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, rocznice, benefisy, akcje promocyjne, mobilną reklamę, partybus uniwersalny, wycieczki z przewodnikiem, filmy, teledyski, reklamy, happeningi, manifestacje, sesje zdjęciowe w plenerze oraz wszelkie inne przewozy i zastosowania