TABLICE OKOLICZNOŚCIOWE
    Na każdy przejazd jedziemy z tablicami "liniowymi" dostosowanymi do potrzeb. Tablice stylizowane są na schemat łódzki z lat 80. i pierwszej połowy lat 90. Mamy w swoich zbiorach szereg niezbędnych tablic ogólnych, stosowanych w najczęstszych typach przewozów, które dodatkowo dostosowujemy pod konkretny wynajem, np. "30 urodziny Przemka", czy "Ślub Natalii i Zbyszka", na których zmieniamy odpowiednio imiona, czy liczbę jubileuszu. Tego typu tablice są standardem, za który Klient NIE PŁACI.

    Jeżeli trzeba jakieś tablice wykonać od nowa, to projekt, materiały i wykonanie niosą za sobą dodatkową opłatę w wysokości 50zł.

    Jeżeli Klient zażyczy sobie, aby po przejeździe zachować tablice na pamiątkę (np. para młoda jako dodatkową pamiątkę ślubu), to opłata wynosi 100zł.

PRZYKŁADOWE TABLICE PODSTAWOWE I PODSTAWOWE AKTUALIZOWANE FRAGMENTARYCZNIE:
Udostępniane bezpłatnie na czas przejazdu.PRZYKŁADOWE TABLICE INDYWIDUALNE:
Wykonane na specjalne zamówienie. Płatne.

Dziś jest 22.04.2018r.    Strona istnieje od: 11.06.2014r.    Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017r.
Copyright by PARTYBUSLODZ.PL (GRUPA BUSLODZ) © 2014-2017      Webmaster: PTZ280
Wynajem zabytkowego autobu JELCZ na śluby, wesela, chrzty, komunie, pępkowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, rocznice, benefisy, akcje promocyjne, mobilną reklamę, partybus uniwersalny, wycieczki z przewodnikiem, filmy, teledyski, reklamy, happeningi, manifestacje, sesje zdjęciowe w plenerze oraz wszelkie inne przewozy i zastosowania